GUEGON

1    107    BAUTHAMY    DYLAN    VC PAYS DE LORIENT    3    1h 55′ 05 »’
2    115    MAHOUDO    NOLANN    VC PAYS DE LOUDEAC    J    à 2″
3    66    BROSSE    JULIEN    TEAM BERTIN    3    mt
4    109    ALLENO    CLEMENT    VC PAYS DE LOUDEAC    3    mt
5    38    ETIENNE    KYLIAN    HENNEBONT CYCLISME    3    mt
6    27    LE MARCHAND    JEAN FRANCOIS    CC LANGUEUX    3    mt
7    129    CHARLES    ETIENNE    VELOCE VANNETAIS CYCL.    3    mt
8    68    BERNARD    OLIVIER    TEAM IMMO GOLFE    3    mt
9    6    ROSELIER    STEPHANE    UC PAYS DE JOSSELIN    3    mt
10    49    BOUGOUIN    STEEVEN    REDON OC    3    mt
11    138    BELHUERNE    SAMUEL    VS RIEUXOIS 56    3    mt
12    73    MORIN    SIMON    UC BRIOCHINE    3    mt
13    10    MERCY    MALLORY    AC BREVINOIS    J    mt
14    133    POIGNANT    Pacôme    VELOCE VANNETAIS CYCL.    J    mt
15    9    LENORMAND    QUENTIN    AC BREVINOIS    J    mt
16    77    MOULIN    ALAN    UC PAYS DE MORLAIX    3    mt
17    79    CAINJO    Vincent    UCK DE VANNES    3    mt
18    54    BESNOUX    Hugo    SC MALESTROIT    J    mt
19    119    NEDELEC    JEAN PHILIPPE    VC PONTIVYEN    PC    mt
20    139    NAEL    DAMIEN    VS RIEUXOIS 56    3    mt
21    106    MACE    Clément    VC MEVENNAIS    J    mt
22    2    GOURVENEC    Lilian    UC PAYS DE JOSSELIN    J    mt
23    8    VOISIN    MAXIME    UC PAYS DE JOSSELIN    3    mt
24    4    MERLET    Quentin    UC PAYS DE JOSSELIN    3    mt
25    104    MOYOU    JEAN YVES    VC LANGUIDIC    3    mt
26    12    SOURGET    LEANDRE    AC BREVINOIS    3    mt
27    21    VERSCHUREN    KILLIAN    AC QUESTEMBERT    J    mt
28    11    SOURGET    ELLIOT    AC BREVINOIS    J    mt
29    103    LE CHENADEC    Ewen    VC LANGUIDIC    J    mt
30    122    BOLGIANI    GABRIEL    VELO CLUB PORNICHET    J    mt
31    62    PHELIPPEAU    Maxime    SC MALESTROIT    3    mt
32    3    LAUNAY    JEROME    UC PAYS DE JOSSELIN    PC    mt
33    71    JEGO    DOMINIQUE    UC ALREENNE    3    mt
34    20    VANDOOREN    SEBASTIEN    AC QUESTEMBERT    3    mt
35    99    LE PUIL    ETIENNE    US PONTCHATELAINE    J    mt
36    76    PASQUIER    LORRIS    UC NANTES ATLANTIQUE    3    mt
37    144    DANIEU    ALEXANDRE    AC PAYS DE BAUD    3    mt
38    132    MORVAN    QUENTIN    VELOCE VANNETAIS CYCL.    J    mt
39    89    RIACOURT    KEVIN    UCL HENNEBONT    3    mt
40    116    MEAT    DAVID    VC PAYS DE LOUDEAC    3    mt
41    53    ROBIC    ADRIEN    RUN BIKE CLUB 56    3    mt
42    44    BUREL    MICKAEL    LEUCEMIE ESPOIR    3    mt
43    46    HINAULT    Simon    OC LOCMINE    3    mt
44    86    LE BRIS    JULIEN    UCL HENNEBONT    3    mt
45    110    BAUTHAMY    CORENTIN    VC PAYS DE LOUDEAC    3    mt
46    33    KERSUZAM    JEAN MARIE    EC PLUVIGNOISE    PC    mt
47    92    TREVIDIC    THIBAUT    US CHATEAUGIRON    3    mt
48    48    BOUGOUIN    CHARLEZ    REDON OC    PC    mt
49    93    MOULLEC    SIMON    US GUERANDE CYCLISME    3    mt
50    114    LE LOUDEC    MEWEN    VC PAYS DE LOUDEAC    J    mt
51    36    LAMOUR    QUENTIN    EC QUEVENOISE    J    mt
52    127    MARIVINT    Kevin    VELO TAUPONT    J    mt
53    126    MALHERBE    CHRISTOPHE    VELO SPORT PLOERMEL    PC    mt
54    76    PASQUIER    LORRIS    UC NANTES ATLANTIQUE    3    mt
55    108    DANET    REMY    VC PAYS DE LORIENT    3    mt
56    59    LE NORMAND    Aristide    SC MALESTROIT    3    mt
57    96    JOSSET    RONAN    US LA GACILLY CYCL.    3    mt
58    113    LE BIHAN    VALENTIN    VC PAYS DE LOUDEAC    J    mt
59    30    JEGAT    MICHEL    DYNAMIC BIKE LOCMINE    PC    mt
60    61    OBLIN    Guillaume    SC MALESTROIT    3    mt
61    32    DANIEL    KILLIAN    EC PLUVIGNOISE    3    mt
62    143    LOISEL    ROMAIN    VELOCE VANNETAIS CYCL.    3    mt
63    29    GILLARD    ROMUALD    DYNAMIC BIKE LOCMINE    3    mt
64    81    GASTINE    JOSHUA    UCL HENNEBONT    3    mt
65    69    BELLEGO    Jérome    TEAM SOJASUN CYCL.    3    mt
66    83    HAMONIC    GURVAN    UCL HENNEBONT    3    mt
67    70    DELOHEN    AURELIEN    UC ALREENNE    3    mt
68    145    CREPELIERE    JEREMY    GUIDON MACHECOULAIS    3    mt
69    43    NICOLLEAU    FABIEN    HENNEBONT CYCLISME    PC    mt
70    51    GICQUEL    JULIEN    REDON OC    PC    mt
71    50    GICQUEL    BENJAMIN    REDON OC    3    mt
72    91    HASPOT    AURELIEN    UNION CYCLISTE CHOLET 49    3    mt
73    105    MACE    PASCAL    VC LOUDEAC 38    3    mt
74    65    CARUSO    HADRIEN    TEAM ARKEA    3    mt
75    67    QUERE    AYMERIC    TEAM BERTIN    3    mt
76    23    MASSE    CYRILLE    CC ERGUE GABERIC    3    mt
77    56    CHARUEL    Arthur    SC MALESTROIT    3    mt
78    112    JARNO    LOUIS    VC PAYS DE LOUDEAC    3    mt
79    82    GUIL    VINCENT    UCL HENNEBONT    3    mt
80    25    COZ    ANTOINE    CC GUIDELOIS    PC    mt
81    101    CORBIHAN    NICOLAS    VC LANGUIDIC    3    mt
82    146    NEVO    GUENAEL    UC BRIOCHINE    3    mt
83    102    GIGUELAY    FABRICE    VC LANGUIDIC    3    mt
84    26    LE COUEDIC    RAPHAEL    CC LANGUEUX    3    mt
85    90    RIOU    PHILIPPE    UCL HENNEBONT    3    mt
86    72    LE BRETON    THEO    UC ALREENNE    3    mt
87    142    GESTIN    WILLIAM    AC LEONARD TEAM SPORT    3    mt
88    37    DAYON    FREDERIC    HENNEBONT CYCLISME    3    mt
89    19    GUILLEMIN    HUGO    AC QUESTEMBERT    J    mt
90    15    FANEN    YOANN    AC PAYS DE BAUD    3    mt
91    7    TRANVAUX    PATRICE    UC PAYS DE JOSSELIN    PC    mt
92    121    ROUXEL    SEBASTIEN    VC SEBASTIENNAIS    3    mt
93    120    TATARD    JEAN CHRISTOPHE    VC RENNAIS    PC    mt
94    95    GAUDIN    KEVIN    US LA GACILLY CYCL.    3    mt