LANILIS

1

LESUEUR Louka

UC DARNETAL

C1

2

ANDRE Gaspard

NANTES DOULON VS

C2

3

SELLIER Mathis

PARISIS A.C. 95

C2

4

CLOUAIRE Raphaël

VC LISIEUX

C2

5

BOULET Enzo

CC PLANCOETIN

C2

6

KRAEMER Léo

ROAD TEAM VAL DE MODER

C2

7

GERMAIN Kylian

EC QUEVENOISE

C2

8

ROUXEL Gauthier

EC STEPHANOIS

C2

9

MAURICIO Flavio

PARISIS A.C. 95

C2

10

SEGUIN Yanis

ANGOULEME VELO CLUB

C2

11

LE CLAIRE Noa

US PONTCHATELAINE

C1

12

BRIDRON Thibaud

GUIDON CHALETTOIS

C2

13

HINAULT Thomas

VELOCE VANNETAIS CYCL.

C2

14

RULLIER Hans

POLE CYCLISME SAUMUROIS

C1

15

LE MAT Hugo

EC QUEVENOISE

C2

16

CARIOU Julian

VS QUIMPEROIS

C2

17

MORIN Hugo

CA EVRON

C1

18

TOUCHARD Thomas

UC MONTGESNOISE

C2

19

GESNOUIN Killian

UC NANTES ATLANTIQUE

C2

20

CLOAREC Vincent

AULNE OLYMPIQUE CYCLISTE

C2

21

APVRILLE Julian

UC ALREENNE

C2

22

DELILLE Matthis

AS THOUROTTE CYCLISTE

C2

23

GLON Gaelig

US LA GACILLY CYCL.

C2

24

VERRIER Tristan

CA EVRON

C2

25

TIPHAIGNE Mathis

UC MONACO

C2

26

CHIRON Quentin

ERDRE ET LOIRE CYCLISTE

C2

27

CHATONNET Toby

VC LILLEBONNE

C2

28

BRIAND Enzo

UC BRIOCHINE

C1

29

KANDISSOUNON Arthur

VC AMATEUR ST QUENTIN

C2

30

COLSY Noé

TEAM 94 CYCLING

C2

31

THIERRY Pierre

OC LOCMINE

C2

32

DUFOUR Gwendael

BEAUVAIS TEAM CYCLISTE

C1

33

JOT Matéo

U.V.C.CHARLEVILLE-MEZ

C2

34

DOLLIN Djiovany

TEAM 94 CYCLING

C2

35

LE NAY Flavian

VS QUIMPEROIS

C2

36

SABATIER Theo

UC MONACO

C1

37

ROLLAND Brieuc

UC PAYS DE MORLAIX

C2

38

MULON Hugo

CA EVRON

C2

39

FOUREAU Lilian

CC LANDIVYSIEN

C2

40

GOUESSANT Gabriel

CC MONCONTOUR

C1

41

LE HUITOUZE Eddy

EC PLUVIGNOISE

C2

42

CAER Ronan

CC BOURG BLANC

C2

43

LE FRESNE Antoine

VS QUIMPEROIS

C2

44

DURAND Dylan

CC IGNY PALAISEAU 91

C2

45

ARVANITOU Nikiforos

NANTES DOULON VS

C2

46

PETIT Hugo

ARRAS VC

C2

47

DURAND Samuel

US PONTCHATELAINE

C1

48

LEGRAND Arthur

VS QUIMPEROIS

C2

49

LE NAGARD Tudal

CC DU BLAVET

C2

50

PERSON KERSUZAN Lucas

UC ALREENNE

C2

51

SOULARD Dorian

POLE CYCLISME SAUMUROIS

C1

52

LE TUTOUR Gurvan

UC ALREENNE

C2

53

HARDY Leon

CA EVRON

C1

54

CORDELIER Matthieu

OC CYCL.CESSONNAIS

C2

55

PAINS Xavier

VC FALAISIEN

C2

56

SULLETIS Paul

VC PAYS DE LANGON

C1

57

LE ROUX Clement

NANTES DOULON VS

C2

58

REIGNIER Tom

VC SAINT ANTOINE/GAVOTTE

C1

59

FORGET Mattheo

NANTES DOULON VS

C2

60

CASSEAU Killian

CC LANDIVYSIEN

C2

61

GUILLOME Jacob

CC DU BLAVET

C1

62

BENECH Simon

UC PAYS DE MORLAIX

C2

63

BRUNEAUX Guillaume

U.V.C.CHARLEVILLE-MEZ

C2

64

MAILLOUX Victor

CC BOURG BLANC

C1

65

VENDELLI Lucas

A.C. BOLLENE

C1

66

GUIMBRETIERE Matheo

VC HERBRETAIS

C2

67

FER Lucas

VERRIERES AC

C1

68

CAILLEAU Adrien

UV FOURMISIENNE

C1

69

VENEREAU Come

US ST HERBLAIN

C2

70

DE SOUSA Anthony

TEAM 94 CYCLING

C1

71

GOSSE Matheo

UC MONACO

C2

72

LUCAS Quentin

US PONTCHATELAINE

C2

73

DELATTRE Hugo

ARRAS VC

C1

74

HAMBENNE Axel

UC NANTES ATLANTIQUE

C1

75

LALLEMENT Antonin

PARISIS A.C. 95

C1

76

CARLIER Mael

VS PAYS DE LAMBALLE

C2